O projekte

O projekte

Vďaka exkluzívnej lokalite
a polohe priamo pri lyžiarskych vlekoch...
ATRAKTÍVNY RESORT V SRDCI ORAVY

Predstavujeme Vám

PROJEKT APARTMÁNOVÝCH
DOMOV VILLA ERDUTKA RESORT
V SRDCI ORAVY

Objekt apartmánového domu je situovaný priamo v lyžiarskom stredisku Orava Snow vo vizuálne atraktívnom prírodnom prostredí v Podbeskydskej brázde v pramennej oblasti Bielej Oravy a jej prítokov. Na severe ju ohraničujú Slovenské Beskydy, na juhu Oravská Magura. Architektúra objektu svojím vizuálnym riešením reflektuje tieto prírodné danosti, čo sa odzrkadľuje na jednoduchej a čistej kompozícii architektonickej hmoty. Idea ostrých uhlov vyosených striech v pohľade, má v priestore vsadiť objekt medzi okolité ihličnaté stromy a pôsobí nenásilne medzi panorámou lesa a okolitých lyžiarskych svahov. Materiálovo sa na objekte kombinujú hmoty z kameňa, dreva, matnej čiernej strešnej krytiny a veľkých presklených plôch. Tieto jednoduché línie dopĺňajú výrazovo ľahko vytiahnuté balkóny na jednotlivých fasádach, čo v celkovom vnímaní objektu pôsobí kompozične hravo a plasticky. Účelom tohto riešenia fasády je vizuálne vtiahnuť prírodu dovnútra objektu. Použitím výsostne prírodných materiálov budúci majiteľ apartmánu nadobudne pocit príjemnej horskej atmosféry.
Z hľadiska funkčného využitia je objekt doplnený o Après Ski bar ponúkajúci gastronomické služby. Spoločenské priestory poskytujú veľkorysé možnosti trávenia voľného času aj v nepriaznivom počasí. Apartmánový dom je navrhnutý ako trojpodlažný, s obytným podkrovným priestorom. Prízemie tvoria vstupné priestory do objektu, ktoré vedú priamo z parkoviska a chodníka idúceho v okolí. Celá architektúra objektu je komunikačne a vizuálne otvorená k okolitému exteriéru.

Časový Horizont I. fázy Projektu

A AKO TO CELÉ BUDE PREBIEHAŤ?

 • Územné rozhodnutie 4Q 2019
  Vydané stavebným úradom obce Oravská Lesná, v zmysle zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov na stavbu.
 • Spustenie predaja 4Q 2019
  Oficiálne spustenie predajnej kampane v rámci sociálnych sietí a príslušných marketingových nástrojov.
 • Zahájenie stavby 2Q 2020
  Je naplánované po ukončení lyžiarskej sezóny 2019/2020.
 • Ukončenie hrubej stavby 4Q 2020
  Plánované ukončenie v rozsahu zastrešenia stavby.
 • Kolaudácia 4Q 2021 - 1Q 2022
  Očakávané právoplatné kolaudačné rozhodnutie pred zahájením lyžiarskej sezóny 2021/2022, alebo jar 2022.
Villa Erdutka

VYBERTE SI APARTMÁN PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Budúci majitelia môžu investovať do niektorého z jedno - až trojizbových apartmánov. Základom kvalitného projektu sú detailne premyslené pôdorysy s dôrazom na praktické a účelné využitie priestoru.

Nadčasovo zariadené

Interiéry sú navrhnuté renomovaným interiérovým dizajnérom v nadčasovom horskom štýle s dôrazom na kvalitu vybraných materiálov. Apartmány budú ponúkané v štandardnom prevedení vrátane podlahových krytín, dvier a zárubní, sanity, obkladov , dlažieb a elektroinštalácie. Veľmi atraktívne sú príjemné loggie s krásnym výhľadom na okolité lúky, lesy . Francúzske okná pôsobivo presvetľujú interiér. Balkóny v kombinácii skla a kovu hravo oživujú exteriér budovy a čierne drevené lamely majú nielen estetický ale aj funkčný charakter.
Villa Erdutka
SPÄŤ